شرکت دومیشا
خانه / بنتونیت / بنتونیت چاه ارت / عرضه مستقیم انواع بنتونیت حفاری زیر قیمت بازار

عرضه مستقیم انواع بنتونیت حفاری زیر قیمت بازار

عرضه مستقیم انواع بنتونیت حفاری در کشور توسط شرکتهای متنوعی در حال عرضه می باشد که در این بین شرکتهای دانش بنیان نیز وجود دارد که در حال فعالیت میباشند شرکت دومیشا نیز در این زمینه فعالیت های بسیار ارزنده ایی را انجام میدهد که در زمینه عرضه مستقیم انواع بنتونیت حفاری زیر قیمت بازار در کشور در حال فعالیت میباشد.

حال در اینجا سوالی که برای علاقمندان در این زمینه بوجود می آید این است که است که اصولا بنتونیت حفاری چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

انواع بنتونیت

بنتونیت حفاری چیست?

بنتونیت در زندگی و همچنین در صنعت موارد استفاده بسیار زیادی دارد که یکی از این موارد در صنعت حفاری می باشد که وجود بنتونیت حفاری به دلیل داشتن مشخصات منحصر به فرد این ماده کاربردی نقش بسیار سازنده ایی را در این صنعت مهم ایفا میکند که در ذیل به گوشه ایی از این مشخصات اشاره میگردد.

مشخصات بنتونیت حفاری

دلیل استفاده بنتونیت حفاری در صنعت داشتن مشخصات فوق العاده زیاد و مهمیاست که  این ماده داردضمنا لازم به ذکر است بنتونیت حفاری در دسته بنتونیت های سدیم دار تقسیم بندی میگردد که با مخلوط شدن با آب و بالا رفتن غلظت ان باعث میگردد که این ماده را به یک ماده کاربردی تبدیل کند حال به گوشه ایی از موارد استفاده بنتونیت اشاره می گردد.

  • پراکنده سازی مواد سنگین‌کننده
  • مقاوم سازی جداره چاه
  • جلوگیری از نشت گاز و نفت
  • درز گیری در اثر تورم بالا
  •  خاصیت تعلیق پذیری
  • برداشت وبیرون آوری نخاله های حفاری
  • خنک کاری سر مته حفاری

خرید بنتونیت حفاری

خرید بنتونیت حفاری

بنتونیت حفاری با داشتن مشخصات و خاصیت های بالقوه زیاد باعث شده است به ماده ایی تبدیل شود که در بازار بسیار خرید و فروش گردد و بازار رقابتی بسیار گسترده ایی در سطح کشور و خارج از کشور بوجود آورد که شرکت دومیشا توانسته جایگاه بسیار مناسبی را در بین این شرکتها به دلیل عرضه بنتونیت حفاری زیر قیمت بازار بدست اورد و این شرکت میتواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید بنتونیت حفاری باشد.

قیمت بنتونیت حفاری

دلیل موفقیت شرکتهای مرتبط با خرید و فروش بنتونیت در بازار این است که هر شرکت بتواند بنتونیت را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر عرضه نماید که در این بین شرکت دومیشا یک گزینه بسیار نرمال و فوق العاده مناسبی است که در سطح کشور در حال فعالیت میباشد و مزیت  این شرکت در کشور عرضه مستقیم انواع بنتونیت حفاری زیر قیمت بازار میباشد.حال برای علاقمندان د راین زمینه  پیشنهاد میگردد موارد استفاده گل بنتونیت را نیز فرا گیرند که در ذیل به گوشه ایی از مشخصات گل حفاری اشاره میگردد.

گل حفاری

بنتونیت بدلیل تعلیق‌‍ پذیری و استاندارد سیلان در غلظت‌های بالا و قدرت آب‌بندی در اثر تورم سالهای متمادی به عنوان گل حفاری مصرف می‌گردد که این گل در صورت مخلوط شدن با اب و تزریق د رچاههای حفاری باعث میگردد که جداره های چاه حفاری به صورت قابل توجهی آببندی گردد و از هدر رفت آب (افت آب)  این مایع گرانبهاجلوگیری گردد.شرکت دومیشا در زمینه خرید و فروش تخصصی بنتونیت حفاری جوابگوی صنایع نفت و گاز است. این شرکت آماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه نیز می‌باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142510034
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بنتونیت پایه کربن

خرید عمده بنتونیت پایه کربن به قیمت کارخانه

شرکت هایی که زمینه عرصه انواع بنتونیت در کشور فعالیت می نمایند محصولات خ.د را …