شرکت دومیشا
خانه / بنتونیت اکتیودار / بنتونیت اکتیودار و قیمت خرید و فروش آن

بنتونیت اکتیودار و قیمت خرید و فروش آن

بنتونیت اکتیودار یکی از مواد معدنی کاهش دهنده مقاومت زمین می باشد. یکی از خواص این محصول جذب آب بالای آن است. قیمت بنتونیت اکتیو دار با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد. خرید بنتونیت اکتیو دار جهت استفاده در چاه های ارت صورت می پذیرد. فروش بنتونیت اکتیودار یا کاهنده اهم توسط این مجموعه بازرگانی در سراسر کشور انجام می گردد.

بنتونیت چاه ارت

انواع بنتونیت اکتیودار

این نوع بنتونیت را با آب مخلوط کرده و درون چاه ارت بکار می برند. بنابراین به آن بنتونیت چاه ارت نیز می گویند. سپس مخلوط بنتونیت و آب را دور و روی صفحه مسی می ریزند. صفحه مسی در واقع الکترود ارت خواهد بود. در انتها  فضای خالی چاه را با خاک رس پر می کنند. این محصول دارای کیفیت و ویژگی های متفاوت و متنوعی می باشد. انواع بنتونیت اکتیو دار عبارتند از:

  • بنتونیت اکتیودار
  • بنتونیت میکرونیزه
  • بنتونیت اکتیودار درجه یک
  • مواد سوپر سدیم دار کاهنده
  • سوپر کاهنده مقاومت زمین
  • نانو کاهنده snad

بنتونیت اکتیودار

نانو کاهنده SNAD یا مواد کاهنده اهم یکی دیگر از این محصولات است. این نوع بنتونیت دارای میزان جذب آب بسیار زیادی می باشد. افزایش حجم آن در مجاورت آب در حدود 3 برابر خواهد بود. این فرآورده مقاومت زمین را بسیار کاهش داده و در مواردی به کمتر از 2 اهم می رساند.

قیمت بنتونیت اکتیودار

قیمت بنتونیت اکتیودار به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برخی از این موارد عبارتست از:

  • ریزی یا درشتی دانه های بنتونیت
  • آنالیز شیمیایی
  • نوع بسته بندی

قیمت بنتونیت اکتیودار

باتوجه به اینکه بنتونیت با دانه بندی ریزتر نیاز به ماشین آلات کوبش پیشرفته تری می باشد. بنابراین دارای قیمت بالاتری خواهد بود. آنالیز شیمیایی محصول مربوط به میزان عناصر موجود در ترکیب بنتونیت است. بنتونیت در کیسه های معمولی، لمینت دار و جامبوبگ به بازار عرضه می شود. لذا قیمت هر نوع بسته بندی متفاوت خواهد بود. که در قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد.

فروش بنتونیت اکتیودار

فروش بنتونیت چاه ارت توسط شرکت های متعددی در ایران صورت می پذیرد. قبل از خرید بنتونیت اکتیودار بهتر است از فروشنده برگه آنالیز را دریافت نمود. این امر سبب می شود تا از کیفیت محصول مطمئن شوید. فروش بنتونیت اکتیو دار توسط همکاران ما در این مجموعه تولیدی بازرگانی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت سفارش می توانید با ادامه این متن همراه شوید.

فروش بنتونیت اکتیودار

منبع: بازار بنتونیت خوراک دام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142510034
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بنتونیت فعال یزد

بنتونیت فعال یزد و نحوه خرید فروش آن

بنتونیت فعال یزد یکی از انواع بنتونیت اکتیو یا فعال شده در ایران است. این …